KLASİK DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

Doğum haritanızdaki kişilik yapınız ve kadersel göstergeleriniz incelenir. Hayattaki potansiyelleriniz, kadersel durumlarınız, meslek kariyer evlilik eş kazanç vb. göstergeleriniz incelenir. Kendinizi tanımanız ve kaderinizi öğrenmeniz için tavsiye edilir.

KARMİK DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

Ruhun geçmiş yaşamları ve son yaşamı incelenir. Olumlu ve olumsuz açıdan karması analiz edilir. Ruhun tekamül sürecinde yaşayacağı karmik olaylar ve vermesi gereken dersleri saptanır. Geçmiş yaşamlarda yaşanan karmik olayların bu hayata nasıl yansıdığı anlatılır.

YILLIK ÖNGÖRÜ ANALİZİ

İleri seviye astrolojideki kehanet teknikleri olan progres, solar arc, profeksiyon, tutulma aksları vb. tekniklerin kullanılmasıyla verilen yıllık öngörü danışmanlığıdır. Yılın gündemi, kadersel olayların yaşanacağı konular, bu yılın zorlu ve şanslı temaları anlatılır. Detaylı olarak Ay ay analiz yapılır.

YENİ YAŞ ANALİZİ (SOLAR RETURN)

Her yıl gökyüzündeki güneş sizin güneşinizle anı dereceye geldiğinde astrolojik olarak doğum gününüzü yaşarsınız ve o anın haritası güneş dönüş haritanız olup yeni yaşınızın temalarını bizlere verir. Solar return danışmanlığında bu yeni yaşanızın gündemi ve olayları analiz edilerek nasıl bir yaş yaşayacağınıza bakılır.

TEK SORU (HORARİ ) DANIŞMANLIĞI

Aklınıza takılan bir soruya özel olarak çıkarılan an haritası ile sorduğunuz soruya cevap aranır. Bu soru eşim beni aldatıyor mu veya kaybolan köpeğim nerede şeklinde olabilir.

ELEKSİYON (DOĞRU ZAMANI SEÇME) DANIŞMANLIĞI

Yapmaya karar verdiğiniz bir proje ile alakalı olarak ne zaman başlarsanız en doğru zamanda eyleme geçmiş olursunuz sorusuna cevap aradığımız bir çalışma prensibidir.

REKTİFİKASYON (DOĞUM SAATİ BELİRLEME) DANIŞMANLIĞI

Doğum gününüz belli ama doğum saatini bilmiyorsanız hayatınızdaki önemli olayların tarihlerinin incelenmesiyle doğum saatinizi bulabiliriz.

SİNASTRİ ve KOMPOZİT İLİŞKİ ANALİZİ

Sinastri, ilişkinin ruhudur. İki kişinin birbirlerine neler katabilir beklentilerini nasıl karşılar sorusuna cevap veren harita analizidir. Evlilik arkadaşlık ortalık ilişiklerime burdan bakılabilir. Composite, iki kişinin haritasının orta noktalarından oluşan, ilişki dinamiğini gösteren haritadır. Bu harita üzerinden analiz gerçekleştirilir.

DRACONIC HARİTA

Ruhun üst benliğinin incelendiği haritadır.

TAROT

Tarotun sembolizmiyle kehanet danışmanlığıdır.

EVLİLİK ZAMANI ANALİZİ

Evlilik zamanının özel tekniklerle hesaplanmasına dayandırılır.

TAROT KARMA DANIŞMANLIĞI

Doğum haritanız üzerindeki konumlar ve açılar incelenerek karmanız çözümlenir. Hayata geliş amacınız ve sınavlarınızın ne olduğu hakkında bilgi verilir.