Astrolojiye olan ilgim beni hep bu konuda araştırmaya ve okumaya teşvik etti. Fakat kıymetli hocalarla çalışmanın ne kadar aydınlatıcı olabileceğini ilk eğitimimi aldığımda fark ettim. Funda hocamın net, dolu dolu anlatımları bendeki tüm bilgileri hem birbirine bağladı hem de onlara yenilerini ekledi. Daha sadece bir aydır öğrencisi olmama rağmen kendimi öğrendiklerim konusunda daha heyecanlı hissediyorum ve eğitimim tamamlandığında ne kadar farklı açılardan bakabileceğimi tahmin bile edemiyorum. İyi ki the one star school ile tanışmışım. Öğrencilerin ve öğretmenlerin birbirlerine olan destekleyici, samimi ve sevgi dolu tavrı gerçekten çok şanslı hissettiriyor.

Ege Sirkovali

Astrolojiye olan ilgimi daha sistemli ve bir bütün halde öğrenmek için eğitim alabileceğim kişileri araştırırken The One Star School tesadüfen karşıma çıktı ve bu kadar verim alacağımı tahmin etmezdim. Astroloji eğitimimin 4. ayındayım ve Funda hocayla geçirdiğim her ders yeni ufuklar açıyor bende. Hem eğitim hem samimiyet ikisi bir arada. Bir eğitimden ne kadar keyif alabilirsem o kadar keyif alıyorum. Kesinlikle astrolojiye ilgisi olup da eğitim almak isteyen herkese öneririm.

Nisa Aykan

The One Star School’la, şuan The One Star School bünyesinde bulunan arkadaşım Onur sayesinde karşılaştım. İyi ki de karşılaşmışım diyorum. Bu dünyayı ve astrolojiyi her zaman sezgisel düzeyde algılayan, teknik yaklaşımlar uygulamaktan uzak biriydim. Funda Hocamla geçirdiğim eğitim süresi boyunca analitik ve teknik yaklaşımlar sergileyip bunu bilgiyle harmanlamayı, kendimi ve bilgimi ortaya koymayı öğrendim. Dahası bir ömür yanımda olacak birçok güzel insanlarla tanıştım. The One Star School tıpkı adı gibi hepimizi aynı gökyüzünün altında toplayan “tek bir yıldız.” oldu. ?

Dilanur Dalkılıç

Merhaba, ben Astroloji ve tarot alanıyla bir süredir ilgiliydim ancak kendi araştırmalarım bana artık yetersiz gelmeye başlamıştı. Daha sonra bu alanla daha derin ilgilenmek istediğimi anladım ve kendime güzel bir okul aramaya başladım. Birkaç okulla iletişime geçtim ancak tam olarak tatmin olamamış ve istediğim cevapları bulamamıştım. İşte bu esnada The One Star School ailesiyle ilk olarak twitter da tanıştım. Funda ve Aysun Hoca’nın paylaşımları, Onur Bey’in bu alanla ilgili yazıları ilgimi çekmeye başladı ve doğru yeri bulduğumu anladım. Bu aileye katılalı belki kısa bir zaman oldu ama ne kadar geliştiğimi görmek beni ve çevremdekileri inanılmaz heyecanlandırıyor. Bizleri sıradan birer öğrenci olarak görmekten ziyade; öğrencilerine aynı zamanda bir abla, bir abi şeklinde yaklaşımları, sorularımıza sabırla cevaplar verip bizleri geliştirmeye çalışmaları ve cesaretlendirmeleri mükemmel bir his. Burada böyle hocalarla olduğum için ve onlardan eğitim alabilme şerefine eriştiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki bu okuldayım ve iyi ki onlarla tanıştım. Daha fazlası için sabırsızlanıyorum.  İyi ki siz The One Star School!

Edanur Karasu

Bir çok yer araştırdıktan sonra funda hocamdan astroloji ve aysun hocamdan tarot eğitimi almaya karar verdim. İyiki yolum onlarla kesişmiş. ?Astorlojiye ve tarota olan ilgimi sayelerinde çözmeye çalışıyorum yani öğrenmeye Uzaktan eğitim görmemize rağmen sıcak bir ortamla derslerimizi işliyoruz. Derste kendi haritamız ve kendi tarot açılımımız üzerinden ilerleme yaptığımız için bize en güzel şekilde ayrıntılı olarak tek tek inceleyip öğreten ve en iyi şekilde anlatımı sağlayan canım hocalarım iyiki sizlerle birlikte bu yoldayım ve iyiki sizleri tanımışım.Benim gibi ilgisi olup ama çok fazla konuya hakim olmayanlar için özellikle tavsiye ederim, anlatımları olsun sizinle ilgilenişleri olsun astroloji ve tarot dersleri almak isterseniz tek adres the one star school diyebilirim 🙂

Yeşim Aydın

Merhabalar, The One Star School çatısı altında buluşan birbirinden tatlı ve birbirinden nitelikli danışmanlar Aysun hanım, Funda hanım, Onur bey üçünden de çeşitli astroloji eğitimleri aldım ve kendilerine minnettarım. Başta tek bir soruyla iletişime geçtim kendileriyle daha sonra bir aile gibi olduk. Kendilerinden edindiğim tüm bilgilerle astroloji alanında donanımlı bir astrolog adayı olduğuma inanıyorum. Çok Teşekkürler, Sevgiler.

Nazlı Durmuş